جمعه, 27 مهر 1397

 

در راستای اهداف طرح احیاءو تعادل بخشی آبهای زیرزمینی برگزار شد؛

 

نشست اطلاع رسانی و هم اندیشی با مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان و مشاوران بانوان استان

در راستای اهداف طرح احیاءو تعادل بخشی آبهای زیرزمینی نشست اطلاع رسانی و هم اندیشی با مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان و مشاوران بانوان استان برگزار شد .  

به گزارش روابط عمومی شرکت آّب منطقه ای اصفهان ، این نشست دوم دی ماه با محور اطلاع رسانی طرح احیاءو تعادل بخشی آبهای زیرزمینی با حضور رئیس گروه درآمد و مشترکین و مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان در سالن کنفرانش شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهندس شهرام نخعی ، رئیس گروه درآمد و مشترکین  با معرفی این طرح ، گفت : طرح احیاءو تعادل بخشی آبهای زیرزمینی دارای 15 پروژه در زمینه ی حفاظت و صیانت از منابع آبی است که یکی از محورهای مهم آن اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی وترویج فرهنگ سازی مصرف بهینه آب است . وی با ارائه گزارشی از وضعیت منابع آبی کشور و استان افزود : با اجرای طرح احیاءو تعادل بخشی و دستیابی به اهداف آن می توانیم در دراز مدت وضعیت آب استان را بهبود ببخشیم. هم چنین مهندس محمد شفائی ، مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به همکاری و هماهنگی همه ی نهادهای مرتبط در اجرای طرح احیاءو تعادل بخشی، ابراز داشت : امید است با همکاری امور بانوان و خانواده استانداری گام های مؤثری در صیانت از آب استان به عمل آید .  در این نشست هم چنین  دکتر سهیلا اثنی عشران مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان ، بر برنامه های بلند مدت و نتیجه بخش  تآکید نمود و افزود : با همکاری همه ی مردم و بانوان مصرف بهینه و صحیح آب به ویژه در خانه ها مدیریت می شود .

 

منبع خبر: