سه‌شنبه, 28 اسفند 1397

 

 

تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار شد

تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار شد .  

به گزارش شرکت آب منطقه ای اصفهان ، فرمانده ی بسیج ادارات استان اصفهان در این مراسم اظهار داشت: از زمان تشکیل بسیج شاهد نقش آفرینی این شجره ی طیبه در کشور بوده ایم .

سرهنگ اصلانی ضمن اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در بسیج و نقش آفرینی ایشان گفت : بسیج متعلق به همه ی مردم است و روحیه جهادی در حوزه های مختلف آن حاکم است که همین موضوع باعث شده است بسیج  از بی نظیرترین سازمان های مردمی جهان باشد .  

وی افزود: حضور بسیجیان خلاق  باعث رشد و شکوفایی در برنامه های مختلف کشور شده است . فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج ادارات استان اصفهان به رضایتمندی مردم به عنوان الویتی اصلی اشاره نمود و تأکید کرد باید از ظرفیت های بسیج در خدمت رسانی به مردم استفاده شود .

در این مراسم مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان  ،  از زحمات مهندس سید محمد علی آبدار اصفهانی تقدیر نمود و تصریح کرد : در حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب همواره بسیج  و بسیجیان حضور داشته اند. دکتر مسعود میر محمد صادقی با اشاره به کاهش ورودی سد زاینده رود اصفهان به یک سوم سال گذشته ، افزود : امسال با توجه به شرایط پیچیده ی آب به روحیه ی بسیجی برای حل چالش های آب نیاز است . وی از همه بسیجیان خواست پشتیبان و همراه شرکت آب منطقه ای اصفهان برای گذر از شرایط حساس کنونی باشند .

مهندس سید محمد علی آبدار اصفهانی ، فرمانده اسبق پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای اصفهان  نیز در این مراسم با ارائه گزارش عملکرد پایگاه بسیج شرکت گفت: طی هشت سال متوالی پایگاه بسیج شرکت آب منطقه اصفهان در بین ادارات استان به عنوان پایگاه برتر شناخته شد و هم چنین در ارزیابی صورت گرفته در جشنواره مالک اشتر سال در 96 از میان حدود 450 پایگاه مقاومت بسیج ، بین 45 پایگاه برتر قرار گرفتیم که از میان آنها نیز جزء 5 درصد پایگاه برتر معرفی شدیم  . وی در بخش دیگری از سخنان خود به هماهنگی های مدیریتی بسیج شرکت ، فعالیت های فرهنگی بسیج در قالب شورای امور فرهنگی شرکت و مباحث طرح احیاء و تعادل بخشی طی دو سال اخیر تحت عنوان کمیته ی اطلاع رسانی شرکت اشاره نمود و خاطر نشان کرد : در دو سال گذشته کمیته ی اطلاع رسانی شرکت دستآوردهای مهمی را در آشتی با خبرنگاران ، سمن و قضات با همکاری بسیج شرکت بدست آورده است .

در این مراسم فرمانده ی حوزه ی مقاومت بسیج ادارات استان اصفهان ضمن تقدیر از زحمات مهندس سید محمد علی آبدار اصفهانی  ، محمد الرحیم براتی را به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت شرکت آب منطقه ای اصفهان  معرفی نمود.گفتنی است در این مراسم که دوازدهم خرداد ماه برگزار شد ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی اصفهان ، معاون مالی و پشتیانی شرکت آب منطقه ای اصفهان و جمعی دیگر از مدیران استان و شرکت آب منطقه ای اصفهان حضور داشتند .

منبع خبر: