سه‌شنبه, 25 تیر 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
امام رضا علیه السلام
رودخانه زاینده رود1398
سال 1398 سال رونق تولید
سال 1398
میلاد امام رضا علیه السلام
آب نگین هستی
آب کیمیای هستی
میلاد خجسته کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها بر دوستان و عاشقان اهل بیت مبارک باد
نیمه شعبان ، تولد منجی بشریت مبارک

بیانیه حریم خصوصی شرکت آب منطقه ای اصفهان
شرکت آب منطقه ای اصفهان متعهد است که حریم شخصی مراجعین خود را حفظ نماید ، حریم خصوصی شما برای ما همیت دارد بدین منظور خود را ملزم به حفاظت دادها می دانیم.
ما در بعضی مواقع از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و غیرحضوری نیاز به دریافت اطلاعات شخصی شما مانند : نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس ایمیل و... می باشیم که این شرکت در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی شما را افشا نمی کند ، ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می کنیم و اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی دهیم ، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.
ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد ، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.
سایت ما ممکن است به سایتهای دیگر لینک شود ، وقتی شما از طریق این لینک ها از سایت ما خارج می شوید ، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت ها هیچ کنترل و تعهدی نداریم ، درباره این سایت ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه کنید.