چهارشنبه, 22 آبان 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
هفتـه وحدت-میلاد پیـامبر (ص) و امام جعفـرصادق(ع)
هفته وحدت-میلاد پیامبر (ص) و امام جعفرصادق(ع)
رودخانه زاینده رود1398
سال 1398 سال رونق تولید
سال 1398
آب نگین هستی
---------------    هفته وحدت بر تمامی مسلمانان عالم تهنیت باد   ------------------
آب کیمیای هستی

بیانیه حریم خصوصی شرکت آب منطقه ای اصفهان
شرکت آب منطقه ای اصفهان متعهد است که حریم شخصی مراجعین خود را حفظ نماید ، حریم خصوصی شما برای ما همیت دارد بدین منظور خود را ملزم به حفاظت دادها می دانیم.
ما در بعضی مواقع از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و غیرحضوری نیاز به دریافت اطلاعات شخصی شما مانند : نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس ایمیل و... می باشیم که این شرکت در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی شما را افشا نمی کند ، ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می کنیم و اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی دهیم ، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.
ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد ، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.
سایت ما ممکن است به سایتهای دیگر لینک شود ، وقتی شما از طریق این لینک ها از سایت ما خارج می شوید ، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت ها هیچ کنترل و تعهدی نداریم ، درباره این سایت ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه کنید.